Karlovy Vary kosárlabda játékosai játszanak a bajnoki meccsre

A Karlovy Vary negyed negyedik meccsén a visszatérése után Marcela Krämerová edző volt. A játék után először mosolygott. “Néhány esemény figyelhető meg, és végre valami dolgozott mind a támadásban, mind a védelemben. Azt mondhatjuk, hogy elégedett vagyok, „mondja.

A sorsa a mérkőzés döntött gyakorlatilag az első negyedévben, amelyre az Ostrava csak három kosár a területen vezet 4: 0 veszteség után 08:22 tíz percig játszott. A második negyedévben, Ostrava játékosai, látszólag fáradtak a nehéz utazás után, nem javultak, és veszteségeik növekedtek.A javulás sokkal később a második felében, amikor sikerült javítani a védelem és a veszteség növekedése megállt.

„A lányok kerültek Lauf, akkor megy, azt akarta, gyorsan, gyorsan, és a saját ostobasága és a korrupció a labdákat adott lehetőséget ellenfél gólt “mondta Kramer gyengébb második felét.

Négy pont két számjegyű

Élvezd azonban már a négy játékos lövöldöznek kétszámjegyű számlaszámot.

a csillag hagyományosan patnáctibodová kapitány Dana Kušlitová, egy ponttal kevesebb Rokošova adunk Katalin és Dominic Pohunková amerikai Marques Webb szerzett 13 pontot és 13 lepattanót.

Másrészt, az amerikai McGuire volt a legjobb premier Ostrava meccsen 14 ponttal, de ezek fogyasztják húsz próbálkozás. Egyik a csapattársai nem tudott kétszámjegyű pontot.

„A kezdetektől fogva, mondom nekik, hogy meg akarja támadni a kosárba, annál több ember kap legalább egy kétjegyű szám, így nem fog játszani sokkal jobb és fog játszani Kušlitové jobb, mert mindenki készítünk, akkor ad pontot.Most, amikor erősítés érkezett Amerikából, úgyhogy azt hiszem, ez sokkal kevésbé olvasható “mondta Marcel Kramer.

Friss megerősítések jól működik

az első bajnoki mérkőzést Vary helyet a legújabb biztonsági másolatot, huszonkét 185 cm magas, diplomás Vanderbilt Egyetemen az Egyesült Államokban Marques Monique Webb.

nem lehet figyelmen kívül hagyni, „gólem” alak támogatja a hatalmas erő, mint játszott 27.30 perc után 13 pontot és 13 lepattanót kapott.

„adnak sok tekintetben, és azt kell mondani, hogy egészséges lesz, hogy mi köze van a menedzser Malecki tette, mert mérhetetlenül nagyszerű fickó, pozitív. Azért választottam ezt szerint a videó, hogy a csapatmunka és egyesíti egy csapat.Szörnyen okos, az első edzéshez jött, néhány jelet adtunk, és tudta, mi folyik itt. Néhány lánynak három éve problémája van vele, és most van rá. Nagyon jó támadással és védekezéssel, és nagyon mozog rajta, “mondja.” Valószínű, hogy a csapat belső légköre, amelyet a jelenlegi szakaszból származó depresszió jellemez szezonban.

“Ez még mindig megjelenik, de most otthon játszunk, és otthoni előnyünk van. Ostravával szemben játszottunk, ami miatt aggódtunk, mert ott két új játékos van, de csak egy játszott.Lányok kell nyerni, és bízni, mert még csapkodó néhány probléma, vesztes és egyre verte, és mindig játszik nehezebb „mondja Marcel Kramer.

” Jól van, akkor bekerül a játék, és az első két a Ostrava kényszerítő játékát játszottuk. Az is az volt, hogy Ostrava hiányzott egy központi rulett. Elértünk döntő szerepet a félidőben. Jó nekünk, hogy megnyerje közel harminc pontot, ami bejött a játék és a játékosok, akik tartottak minket a játék a rájátszásba, „mondja klub vezetője rászáradt római Maleček.