Még ötven beavatkozás is kevés volt. A lényeg nem elég nekem, mondta Vítkovice

A 24 éves kapus felkapott egy esélyt a másik után. 65 percen lőtt egy lenyűgöző 50 sikeres beavatkozások, ez volt a fő oka annak, hogy a vendégek ellenére aktivitását Sparta lehetett ellen a kedvenc ellenfele gondolni egy nyolcadik győzelmét egy sorban. Otthon

„I Zachytal is. Sajnos elég lenne egy lövés elkapása, és nyertünk, a pont nem elég. Én mindig szeretnék három, „mondta a mérkőzés után Vítkovic hős fajta elvesztése után 3: 4 után Penalty.

Nehéz csodálni. Háromharmadát a hazai hoki-játékosok tüzelték. Fél percet a vége előtt ő tartotta a csapat 3: 2-t.Régi-új edző a Sparta Radim Rulík de naordinoval kórtermek hatékony fellépés, ha játszik nélkül kapus és a védelem vezetője Praguers Zbynek Michalek kemény lövés küldött a játék a túlórát.

“Meg kellett volna tartanunk úgy, hogy nagyon hiányzik. Sajnos az ellenfél csak megnyerte a bikákat. A szárnyból azonnal átment a szabad labdába, ami nagyszerűen megütötte. Nagy kár – mondta Bartosak.

A hazai lövészekkel folytatott párbaj folytatódott a következő öt perc hosszabbítással, valamint további tíz raidet mindkét oldalon. Mindkét Bartosák és Sami Aittokallio képesek voltak a legtöbbet kihozni a mérkőzésről. A Vítkovice kapus nyolc lövőt győzött le, egy évvel később még egy Fin.

“Szeretem ezeket a csatákat. Hittem. Nyugodt voltam.Úgy éreztem, hogy megkaphatjuk a második pontot “- mondta Aittokallio, aki nagyszerűen alakult az utolsó játékokban.

Téglalap jéggel

A két hosszú távú rivális közötti mérkőzésnek nem kellett volna véget érnie. A harmadik cselekedet kezdete előtt a két kapu kellemetlennek tűnt a jégben, így mindkét egységet visszahívták a fülkébe.

A jég következő harminc percében egy váratlan probléma küzdött. Végül egy tűzoltó készülékkel és a szükséges idővel vissza tudták hívni a két egységet.

A 45 perces kifutás nem volt öröm a játékos számára. “Mindenkinek nehéz volt tudnia, az idő mozgás nélkül.Mindkét csapatot érintették, “Bartošák bólintott.

A kapus számára egy ilyen hosszú szünet még kellemetlenebb lehet. Volt Los Angeles Kings kapus nem fél semmilyen sérülést.

„Ha többet akar bemelegítés, úgyhogy csak elfáradtam, majd a harmadik részben a tehetségesebb. Megpróbáltam annyi erőt szánni, és mentálisan felkészülni a játék többi részére. Ilyen hosszú szünet alatt más gondolatok jönnek a fejedre. Nem vettem be a betétet, csak feküdtem, felemeltem a lábamat és vártam “- írta le a várakozás a mérkőzés folytatására.

Végül megnyúlt egy hosszú 204 percig, és a kedvence csak egy ponttal ment haza.